Yaşam

Şimdiden Başladılar! MasterChef’in Kaos Kraliçesi Fatma Nur’a yapılan yorumlar pes ettirdi!

MasterChef’te yaptığı kavgalar ve tavırlarla seyircinin tepkisini çeken ve sık sık eleştirilen Fatma Nur Uçar, ana kadro 2. yarışmacısı Suna hakkında yaptığı yorum sonrası kullanıcıların gazabına uğradı. Seyirci Fatma Nur’a döndü bile.

TV8 ekranlarında yayınlanan Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın delegasyonda yer aldığı MasterChef programında geçtiğimiz yıl Fatma Işık Uçar rüzgarı esmişti.

Ne yazık ki Fatma Nur’un enerjisi daha ilk bölümden itibaren hem yarışmacılara hem de seyirciye yetişemedi. Tavırları, kavgaları ve cümleleri sık sık eleştirildi.

Sadece yarışmacılarla değil jüri üyeleriyle de zaman zaman gerginlik yaşadı. Gergin ve asabi biri olduğunu kabul eden Fatma Nur, bu sene All Star ile yine bizlerle olacak.

Kaosun kraliçesi ilan edilse de başarılıydı ve MasterChef All Star’da olması gerekirdi. Sezon elemeleri başladığında Fatma Nur’u ilgiyle izleyeceğiz.

Hemen konuya gelelim: Biliyorsunuz 2018-2019 dönemi ile MasterChef elemeleri başladı. Birinci yarışmacı Güzide olurken, ikinci bölümde ana kadroya giren ikinci yarışmacı Suna oldu.

Fatma Işık Uçar, MasterChef’in Instagram hesabından yaptığı yorumla Suna’yı tebrik etti. Sadece ‘Yürü kadını sev’ yazan Fatma Ziya’ya birçok kullanıcı gereksiz yere tepki gösterdi ve ağır yorumlar yapıldı.

O yorumlardan bazıları:

Fatma Işık daha sonra neden tepki gösterdiklerini anlayamadığını belirtti.

Elbette kullanıcılardan gelen yorumlar da gecikmedi.

Seyirci şimdiden Fatma Ziya’ya karşı tavır almaya başladı ama bu doğru değil. Sen değil, yarışmadaki insanlar…

ilicajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Cebeci Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu