Yaşam

Olay Bilal Hancı eşini aldattı! Eşi Esin Çepni gözyaşları içinde ihanetin görüntüsünü ortaya çıkardı

YouTube’da milyonlarca takipçisi bulunan Kafalar Grubunun üyelerinden biri. Bilal Hancı , karısını bir gece kulübünde aldattı. Kocasının ihanetiyle perişan olan Esin Çepni, Hancı’nın bir kadınla öpüştüğü videoları yayınlayarak gözyaşlarına boğuldu.

“BAŞIMDAN KAYNAR SU DÖKTÜ”

2021 yılında evlendi Bilal Hancı İhaneti karşısında perişan olan Esin Çepni, Instagram hesabından yaptığı açıklamada acısını şu sözlerle dile getirdi: Her zaman güçlü durmaya çalıştım, dışım sert bir kabuk olsa da, içim kan ağladı. Bugün anladım ki dışarıda ağlayanlardan korkuluyor. Şefkatli ve terbiyeli olduğunu düşündüğünüz kişiler, işi gerçekten yapanlardır. Bu gece başıma kaynar su döküldü. Bunun nedenini kendi gözlerimle gördüm. Senin de görmeni istiyorum.”

“KAMU İHANETİNİN ACILARINI SESSİZCE ÇEKMEYECEĞİM”

“Vücudum o kadar küçüldü ki kalbim içten içe ezildi. Gözümü bile kırpmadım. Meğer hiçbir şey bilmiyoruz. Halkın önünde bir ihanete sessizce katlanacak kadar asil değilim, eğer öyleysen beni yargıla. Saatlerdir yatakta yatıyorum, 20-20 saniyelik görüntüleri sanki felçliymişim gibi tekrar tekrar izliyorum.” “. Gizli sırlar yapmak şöyle dursun, yüz yüze müzik söyleyecek kadar alçak bir hale geldi. Bir yanda evli bir adamın bardaki kızı, diğer yanda boşanma süreci henüz tamamlanmamış eşim. Sen bana ne yapmam gerektiğini söyle.”

İHANET İMAJINI ORTAYA ÇIKTI

Ortak Bilal Hancı Başka bir kadınla öpüştüğü görüntüleri ortaya çıkardıktan sonra gözyaşlarına boğulduğu anları da yayınlayan Çepni, “Fiziksel ve ruhsal olarak pek iyi değilim. Bir süre dinleneceğim.” Öte yandan Bilal Hancı, eşinin paylaşımlarına ilişkin henüz bir açıklama yapmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cebeci Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu