Haber

Ailesi duyurdu: Hamas’ın kaçırdığı Shani Louk hayatını kaybetti

Hamas üyelerine ait bir kamyonetin arkasında yarı çıplak ve hareketsiz halde görülen Alman vatandaşı Shani Louk’un ailesi, 22 yaşındaki Louk’un hayatını kaybettiğini duyurdu. Kız kardeşi İsmimi Louk, sosyal medya paylaşımında, “Kız kardeşim Shani Nicole Louk’un ölümünü duyurmaktan üzüntü duyuyoruz.” İsrail basınına konuşan baba iddiaları doğruladı ancak ayrıntı paylaşılmadı.

Shani’nin kuzeni Ruth şunları söyledi: “Dün İsrail yetkililerinden resmi bir bildirim aldık. Yazılı bir mektupta onun hayatta olmadığını doğrulayan DNA kanıtı bulunduğunu belirttiler.”

Ne oldu?

7 Ekim Cumartesi günü başlayan çatışmaların ardından Louk’un görüntüleri kamuoyuna yansıdı ve ailenin Shani’yi rastalarından ve dövmelerinden tanıdığı belirtildi. Alman-İsrail çifte vatandaşı olduğu söylenen Louk’un annesi şu açıklamayı yaptı: “Bu sabah Alman vatandaşı kızım Shani Nicole Louk, İsrail’in güneyinde Filistinli Hamas tarafından bir grup turistle birlikte kaçırıldı. Kızımın açık alanda Filistinlilerin bulunduğu bir araçta olduğu söylendi. “Kızımın bir şekilde bilincinin kapalı olduğu ve aracın Gazze Şeridi’nde dolaştığını gösteren bir video gönderildi. Sizlerden her türlü yardım ve haberlerinizi bize iletmenizi rica ediyoruz” (DIŞ HABER)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Cebeci Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu