Haber

Josef de Souza Mersin’deki depremzedeleri ziyaret etti

Beşiktaş’ın Brezilyalı futbolcusu Josef de Souza, Mersin’de ağırlanan depremzedeleri ziyaret ederek onlara moral verdi.

Türkiye’nin en büyük felaketlerinden biri olan Kahramanmaraş depremlerinin ardından bölge için yardım kampanyası başlatan Beşiktaşlı Brezilyalı futbolcu Josef de Souza, Mersin’e gelerek depremzedeleri ziyaret etti. Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin depremzedelerin barınmasına uygun hale getirdiği Yenişehir Fuar Alanı’nda depremzedelerin ailelerine geçmiş olsun dileklerini ileten Souza, herkese moral verdi.

Çevreyi gezerek Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Denetim Daire Başkanı Bülent Halisdemir’den bilgi alan De Souza, aileler ve çocuklarla sohbet etti. Çocuklar için oluşturulan oyun parkını ziyaret ederek onlarla fotoğraf çektiren Souza, depremzedelere büyük moral verdi.

Alanın depremzedeleri en iyi şekilde ağırlayacak şekilde hazırlandığını belirten de Souza, “Burada emeği geçen herkese, gönüllü ve yetkililere depremzedeleri güzel bir şekilde ağırladıkları için teşekkür ediyorum. Ellerinden geleni yaptığını gördüm, teşekkür ederim.Tüm Türkiye’ye vermek istediğim tek mesaj şu: Bu çocuklara sahip çıkın. Onlar bizim çocuklarımız. Ben de 4 erkek çocuk babasıyım. Onlar da her an babasız kalabilir. Tüm Türk halkından istediğim bu çocuklara sahip çıkılması, onları yalnız bırakmaması” dedi. – MERSİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Cebeci Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu