Yaşam

İğne ipliğe yönelen CZN Burak, 8 yıl önceki durumunu paylaşıp yorumunu takipçilerine bıraktı

Çektiği yemek görüntüleriyle dünyaya kendini tanıtan, CZN Burak olarak bilinen Burak Özdemir, 2015’ten bu yana değişimini sosyal medyada paylaştı. Son 8 yılda değişimini ortaya koyan CZN Burak, hayranlarını bir kez daha şaşırtmayı başardı.

2015’TEN BU YANA DEĞİŞİMİNİ PAYLAŞTI

Geçtiğimiz günlerde babası tarafından dolandırıldığını ve zor günler geçirdiğini iddia eden fenomen CZN Burak, son dönemde hızlı kilo vermesiyle dikkat çekti. İğne ipliğe dönüşen fenomen isim, ilk tanındığı andan itibaren değişim sürecine ortak oldu. Fazla kilolu halinden eser kalmayan CZN Burak, “Sizce 2015/2023’te değiştim mi? Yorumlarınızı bekliyorum.” sözleriyle değişimine yorum yapmalarını istedi.

HASTANEYE KALDIRILDI

Yaptığı yardımlarla gönülleri fetheden ve sosyal medyada 53 milyon takipçiye ulaşan CZN Burak, safra kesesinde yaşadığı rahatsızlık nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Fenomen isim, hastane yatağından fotoğraf çekerek, “Nazar. Çok şükür iyiyim, biraz safra kesesi rahatsızlığım vardı. Hepinizi seviyorum.” Sözleriyle takipçilerine bilgi verdi. CZN Burak’ın paylaşımıyla paniğe kapılan takipçileri, fenomene geçmiş olsun mesajları yağdırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Cebeci Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu