Ekonomi

XRP fiyat tahmini, açık faiz büyümesinin ortasında potansiyel yükseliş görüyor

NEW YORK – CryptoInsightUK, XRP Fiyatta 0,89 ila 1,35 dolar arasında potansiyel bir artış olacağını tahmin etti. Bu iyimser görünüm, Pazartesi günü kripto para biriminin açık pozisyonunda (OI) 100 milyon doların üzerinde bir artış izledi ve bu da piyasa aktivitesinin arttığını gösteriyor. XRP’nin değerindeki son %7’lik düşüşe ve başlangıçta faydalarda düzeltmeye yol açan geçersiz bir BlackRock ETF başvurusunun neden olduğu piyasa sıkıntılarına rağmen, OI 464 milyon doların üzerinde sabit kaldı.

Analiz, XRP’nin bu ayın başından itibaren alçalan trend çizgisinin üzerine çıkması durumunda kısa pozisyonların kapanmaya başlayabileceğini ve potansiyel olarak hızlı bir fiyat artışını tetikleyebileceğini gösteriyor. Pazartesi günü, kripto para piyasası, yanlış ETF haberleri nedeniyle geçici bir fiyat artışıyla aynı zamana denk gelen önemli OI girişleri kaydetti. Fiyatlar kısa sürede düzeltilse de Göreceli Güç Endeksi’ndeki (RSI) yükseliş eğilimi ve XRP grafiğindeki yüksek dipler gibi teknik göstergeler gelecekte büyüme olasılığına işaret etti.

Her ne kadar bir ralli öncesi uzun fitil kırmızı mumların önceki modellerine dayanarak 0,60 doların altına düşme olasılığını kabul etse de CryptoInsightUK, tasfiye edilmeyi bekleyen mevcut kaldıraç açığaları nedeniyle XRP’nin yaşayabileceği hızlı toparlanmanın altını çiziyor.

Şu anda XRP 0,6131 dolardan işlem görüyor ve geçtiğimiz gün %3,6’lık bir düşüş yaşadı. Teknik kalıplar ile yatırımcı duyarlılığı arasındaki etkileşim, yakın vadede dijital varlık için önemli fiyat hareketlerine yol açabileceğinden piyasa bu gelişmeleri yakından takip ediyor.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cebeci Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu