Yaşam

Karı kocanın birbirine dolanma dansı tepki topladı! Dilan Polat’a küfürler yağdırdı

Eşinin yaptığı sürprizleri sosyal medya hesabından paylaşarak adından sıkça söz ettiren iş insanı Dilan Polat, eşi Engin Polat’ın doğum günü için özel bir kutlama yaptı. Polat’ın eşi ve ablasının partide dans etmesi sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü.

BALDIZ VE OĞULLARININ BAİ DANSI

Dilan Polat gibi bir eğlence merkezinin sahibi olan Sıla Doğu, partide kayınbiraderi ile samimi bir şekilde dans etti. O anları Instagram hesabından yayınlayan Sıla Doğu, “Seni çok seviyorum” notu yazdı. Sıla Doğu ve Engin Polat’ın dans ettiği anlar Twitter’da hızla yayılırken, beraberinde yorumlar da geldi. Bazıları görüntüdeki dansın normal olduğunu söylerken, bazıları da eleştirdi.

Dilan Polat’tan Küfürlü Yanıt

Videoyu paylaşan bir kullanıcının “Dilan Polat’ın eşine ve kız kardeşine bakın bu bana mı tuhaf geldi” yazısına Dilan Polat’tan yanıt gecikmedi. Kullanıcıya küfürle yanıt veren Dilan Polat, “İzlediğin dizilerin canı cehenneme! Sarhoş herkesi kendine göre tanır, sana küfür bile lüzumsuzdur.”

ARABA VE SAAT HEDİYE EDİN

Günlerdir eşinin doğum günü için hazırlanan Dilan Polat, İstanbul’da bir billboard’a “Karısının eşi doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum. Şehrin ışıklarını söndür, kocam pastayı patlatır” yazdı. . Polat, eşine doğum gününde lüks bir araba ve saat hediye etti.

belen-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cebeci Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu