Haber

Havza Kaymakam Yardımcısı Nayman’dan depremzede ailelerine ziyaret

Asarcık Kaymakamı ve Havza Kaymakam Yardımcısı Fatma Gül Nayman, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından Havza’ya gelen depremzede ailelerini ziyaret etti.

Nayman, Havza Öğretmenevi, otel ve evde kalan depremzede ailelerini ziyaret etti.

Nayman, depremzedelerin ailelerine geçmiş olsun dileklerinde bulundu ve çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Kaymakamlık, belediye ve kurumlar tarafından yardım çalışmalarının sürdürüldüğünü anlatan Nayman, “İlk günden beri Havza’daki yardım faaliyetlerimiz ilgili kurumlarımızın koordinasyonunda kesintisiz olarak devam ediyor. Önceliğimiz mağdur olan ailelerimize yardım etmek. barınmak için ilçeye gelin.” söz konusu.

Güçlü bir devlete ve büyük bir millete sahip olduklarını vurgulayan Nayman, şunları kaydetti:

“Yaralarımızı en kısa sürede saracağımızdan şüphemiz yok. Devletimiz depremden etkilenen vatandaşlarımız için gereken her şeyi yapıyor. İlçemizde 100’e yakın aileden 414 depremzedeyi ağırlıyoruz. Devletimizin hayata geçirdiği ve hayata geçireceği proje ve uygulamalarla depremzede ailelerimizin içinin rahat olmasını sağlamak, “15 yaşındaki çocuklarımızın eğitimlerine devam etmeleri değerli bir konudur. Pek çok çocuğumuz okula nakledildi, nakledilmeye de devam ediyor. Depremin olduğu ilk günden itibaren yardımlarını esirgemeyen tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum.”

Havza İlçe Jandarma Komutanı Astsubay Kıdemli Çavuş Özkan Parlak, Havza Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Balcı, Havza Toplum Hizmetleri Merkezi Müdürü Sezen Necla Keyifli Güvendi ve Havza Milli Eğitim Müdürü Hakan Erhan da hazır bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Cebeci Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu