Ekonomi

Bozüyük Belediye Çarşısı ve Kent Meydanı’nda İşyeri Kiralama İhalesi

Bozüyük Belediyesi Çarşı ve Kent Meydanı projesinde yer alan bazı iş yerlerinin kira ihalesi 1 Ağustos 2023 Salı günü yapılacak.

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun kent merkezinde yer alan ve kentin siluetini değiştiren önemli projesi Çarşı ve Kent Meydanı tamamlandı. İnşaat çalışmaları tamamlanan Bozüyük Belediyesi’ne ait Çarşı ve Kent Meydanı’nda bulunan işyerleri, Bozüyük Belediye Meclisi kararı doğrultusunda ihale ile kiraya verilecek. Elde edilen bilgilere göre; 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45’inci Unsuruna göre bazı iş yerlerinin açık artırma yoluyla yapılacak kiralama ihalesi 1 Ağustos 2023 Salı günü yapılacak. Saat 10.00’da başlayacak ihaleye istekliler katılabilmek için Bozüyük Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’ndeki misyonerlerden 500 lira ödeyerek ihale dokümanını satın alabilecekler.

Bozüyük Belediyesi Nikah Salonu’nda Belediye Meclisi nezdinde yapılacak kiralama ihalesi ile Çarşı ve Kent Meydanı’ndaki 3 ve 16 no’lu bağımsız bölümler Kafeterya/Fastfood/Restoran, 11 ve 12 No’lu bağımsız bölümler Pastane/Kafeterya/Fastfood/Restoran, 7 No’lu bağımsız bölüm Büfe, 17 No’lu bağımsız bölüm ise 10 yıl süreyle restoran olarak kiralanacak. kiralamak. Kiralanacak işyerlerinin 10 yıllık tahmini değeri bağımsız bölüm no. 3-16 nolu bağımsız bölümlerin tahmini değeri 4 milyon 80 bin lira. 11-12 numaralı bağımsız bölüm tahmini değeri 3 milyon lira. 7 nolu bağımsız bölümün 480 bin TL ve 10 yıllık tahmini değeridir. 17 2 milyon 640 bin lira. – BİLECİK

habermazidagi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cebeci Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu