Haber

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nden Miniklere Karne Etkinlik Haftası

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, bir süredir eğitim gören minikler için birbirinden güzel karne ikramları hazırladı. Minikler karne gününden tatilin son gününe kadar Çocuk Köyü’nden ücretsiz yararlanacak; Birbirinden güzel tiyatro ve atölyelerin yer aldığı “Karne Etkinlik Haftası” programında yeterince eğleneceksiniz.

2023-2024 eğitim-öğretim yılının ilk yarısını tamamlayan miniklere en güzel karne hediyesi Başkan Yücel Yılmaz’dan. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, bir süredir eğitim gören miniklerin eğlenceli ve öğretici bir tatil geçirmeleri için harika bir aktivite programı hazırladı. Balıkesir ve çevre illerde yaşayan çocukların en sevdiği ve eğlenceli alanlarından biri olan Çocuk Köyü, karne gününden itibaren tatil boyunca tüm çocuklara kapılarını ücretsiz açıyor. 10.30-12.00, 12.30-13.30, 14.00-15.00, 15.30-16.30, 17.00-18.00 ve 18.30-20.00 saatleri arasında hizmet veren Çocuk Köyü, çocukların sağlığı için seans aralarında dezenfekte edilmektedir.

Çocuklara yönelik birçok etkinlik düzenleniyor

Ayrıca Büyükşehir Belediyesi, Avlu Kongre ve Kültür Merkezi başta olmak üzere şehrin farklı yerlerinde “Karne Etkinlikleri Haftası” düzenleyerek; 21 Ocak – 4 Şubat tarihleri ​​arasında tiyatro oyunlarından illüzyon gösterilerine, animasyonlardan yarışmalara, hokkabaz gösterilerinden mini diskoya, palyaçolardan sosisli balonlara, yüz boyamadan maskotlara, kum boyamadan kumdan kukla yapımına, litografiden zeka oyunlarına kadar pek çok etkinlik düzenlenecek. atölyeler. Avlu Kongre ve Kültür Merkezi’nde; Pinokyo, Ağustosböceği ve Çalışkan Karınca, Arkadaşım Böri, Okullar Açılıyor, Kurbağa Prensin Hikayesi, Nasreddin Hoca ve Kuzuları, Güzel ve Çirkin, Bremen Mızıkacıları Yeni Dünya Bandosu, Rapunzel, Sihirli Lamba ve Orman Oyunları adlı tiyatro oyunları Mükemmellikler çocuklara sunulacak. – BALIKESİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cebeci Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu