Haber

Aziz Yıldırım’dan Ali Koç’un canlı yayın teklifine cevap

Fenerbahçe’de seçime sayılı saatler kaldı…

Hafta sonu yapılacak olan Seçimli Olağan Genel Kurul öncesinde başkan adayları Aziz Yıldırım ve Ali Koç arasında ipler gerildi.

Mevcut Başkan Ali Koç’un Aziz Yıldırım’ı canlı yayına davet etmesi üzerine Yıldırım’dan cevap geldi.

Başkan adayı, açıklamasında “Sayın Ali Koç, yıllardır benimle birlikte televizyona çıkma isteğini, tarafımdan pozitif bir cevap alamamasına rağmen ısrarla yinelemektedir. Benim kendisiyle herhangi bir televizyon programına çıkmak gibi bir planım bulunmamaktadır.” ifadelerini kullandı.

“Televizyon programına çıkma planım yok”

Aziz Yıldırım’ın açıklamasının tamamı şu şekilde:

Sayın Ali Koç, yıllardır benimle birlikte televizyona çıkma isteğini, tarafımdan pozitif bir cevap alamamasına rağmen ısrarla yinelemektedir.

Benim kendisiyle herhangi bir televizyon programına çıkma gibi bir planım bulunmamaktadır. Muhatabımız, başkan adaylığım için eşsiz desteklerini tarafıma ileten, camiamızın çok değerli kulüp üyeleridir. Sayın Ali Koç’un bu konudaki ısrarı anlamsızdır; zira kendileriyle zaten 8-9 Haziran’daki Olağan Seçimli Kongre’de bir araya geleceğiz.

Bu vesileyle, tüm kulüp üyelerimizi kongreye davet ediyor, Güçlü Fenerbahçe için, Şampiyonluklar İçin, Çocuklar İçin, oylarınızı bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cebeci Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu