Haber

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Kuntz, depremden etkilenenler için yardım çağrısında bulundu.

A Milli Futbol Takımı Teknik Müdürü Stefan Kuntz, “yüzyılın felaketi” olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenenlere yardım etmek için herkesin elinden geleni yapması gerektiğini söyledi.

Almanya’da Edeka süpermarketler zincirinin Kahramanmaraş’ta yaşadığı kasabadaki şubesinde kasiyer olarak çalışan ve kasasından 10 bin euro toplayan Kuntz, gazetecilere açıklama yaptı. Olaydan sonra.

Galatasaray ve Trabzonspor’un ortasında oynanan lig maçını izlediğini ve sabah kalktığında cep telefonuna çok sayıda mesaj geldiğini anlatan Kuntz, bu büyük felaketi yaşayanlar için “ne yapabiliriz” diye düşünüyordu. Edeka marketin kendi bölgesindeki şubesinin sahibi Mehmet Göksu ile birlikte böyle bir olaya karar verdiklerini söyleyerek. söylenmiş.

Bugün süpermarket kasasında toplanan paraya bir tedbir eklenerek elde edilen 10 bin avronun AFAD hesabına yatırılacağını anlatan Kuntz, daha önce başka firmaların kendisiyle iletişime geçtiğini ve toplanan paranın AFAD hesabına yatırıldığını bildirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Cebeci Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu